Ікона першої PlayStation повернеться цим літом

размещено в: Новости | 0
Ікона першої PlayStation повернеться цим літом
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Activision оголосила точну дату повернення культового персонажа відеоігор Креш Бандикута.

Ремастерінг-збірка перших трьох частин серії під назвою Crash Bandicoot N. Sane Trilogy вийде на PlayStation 4 вже цього літа, 30 червня.

За розробку трилогії відповідає американська студія Vicarious Visions, яка займається виробництвом відеоігор вже більше 20 років. Ігри, які увійдуть до колекції, створюються з нуля, але при цьому збережуть оригінальну геометрію рівнів і будуть максимально наближені до першоджерела.

Співробітники Vicarious Visions дуже дбайливо поставилися до відтворення оригінальних ігор від Naughty Dog. У трилогії нові графіка, освітлення та анімація, але при цьому в ремастерінг-версіях відразу ж впізнаються ті самі ігри, що вийшли близько 20 років тому. Розробники додали нові кинематографичные ролики і переписали саундтрек – знову ж таки, все максимально наближене до першоджерела. З нововведень – змінена система збережень і чекпоінтів.

Перша гра серії Crash Bandicoot вийшла в далекому 1996 році ексклюзивно для першої PlayStation. Оригінальна трилогія мала такий великий успіх, що Креш називали талісманом PlayStation, поряд з Соніком (Sega) і Маріо (Nintendo). Ігри, розроблені Naughty Dog (перші три частини і Crash Team Racing), вважаються кращими у серії. У даний момент правами на торговельну марку Crash Bandicoot володіє компанія Activision.

Оставить ответ