Ілон Маск і його компанія Neuralink протягом 4 років підключать мозок людини до комп’ютера

размещено в: Новости | 0
Ілон Маск і його компанія Neuralink протягом 4 років підключать мозок людини до комп’ютера
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Складно сказати, чи є на поточний момент великі інноватори, одержимі якістю людського життя на цій планеті, так і на будь-який інший, ніж канадсько-американський магнат, інвестор і бізнесмен Ілон Маск (Elon Musk), що заснував автомобільний концерт Tesla, що перевернув уявлення світової громадськості про електрокарах, компанію SolarCity, забезпечує людей і острови по всьому світу чистої сонячної енергією і SpaceX – космогиганта, здатного потягатися з NASA в першості по колонізації Марса і дослідження інших планет нашої галактики і далеко за її межами.

Нова компанія Маска Neuralink, заснована ним у кінці 2016 року, виступила з офіційною заявою, що вже через чотири роки зможе підключити людський мозок до комп’ютера, значно збільшивши тим самим його продуктивність. Крім цього, інженери і вчені-дослідники компанії прогнозують можливість лікування багатьох хвороб головного мозку, задіяння його областей, які зараз практично не використовуються сучасною людиною і розвиток екстрасенсорних можливостей та телепатії. Робота над нейроинтерфейсом вже запущена в активну фазу і розробники Neuralink на чолі з Илоном Маском обіцяють тримати громадськість у курсі її просування.

Що ж, схоже, майбутнє з фільмів “Матриця”, “Джонні-мнемонік” або “Термінатор” набагато ближче, ніж здавалося. Залишається тільки сподіватися, що наслідки такої експансії людських можливостей не перетворить і без того настрадавшуюся планету в безжиттєву техногенну пустелю.

Оставить ответ