Імперія Цукерберга завдала ще одного удару по Telegram

размещено в: Новости | 0
Імперія Цукерберга завдала ще одного удару по Telegram
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Месенджер Telegram, розробляється командою співзасновник “ВКонтакте” Павла Дурова, схоже, сильно не подобається комусь в керівництві Facebook. Деякий час тому посилання на нього став блокувати належить Facebook месенджер WhatsApp, тепер так само став вести себе і Instagram.

Нагадаємо, у налаштуваннях профілю Instagram є спеціальне полі “веб-сайт”, куди користувач по ідеї може додати посилання. З’ясовується, що на посилання, в яких фігурують різні домени Telegram, це не поширюється. При спробі додати туди адреса зразок telegram.com/vesti додаток повідомляє: “Посилання, які спонукають додати вас в інших сервісах, не підтримуються в Instagram”.

Це твердження не відповідає дійсності – проблем з тим, щоб вкласти в це поле адресу профілю в Twitter, Facebook, LinkedIn або інших соцмережах, не виникає.

Another @Facebook tentacle closes on users’ ability to share a link to their Telegram profile. #hypocrisy pic.twitter.com/xC6ydp3M0p

— Telegram Messenger (@telegram) 2 березня 2016 р.

 

Про “нововведення” в Instagram повідомив офіційний Twitter Telegram. “Ще одне щупальце Facebook дотяглося до свободи користувачів поділитися посиланням на свій профіль в Telegram. #лицемірство”, – йдеться у записі, опублікованій пізно ввечері в середу.

Джерело: Telegram

Оставить ответ