“Instagram для відео” Vine вийшов на Windows 10

размещено в: Новости | 0
“Instagram для відео” Vine вийшов на Windows 10
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Відеосервіс Vine, призначений для обміну короткими роликами, став доступний в якості універсального додатка для Windows 10. Нову програму можна встановити на комп’ютери і ноутбуки з Windows 10, планшети (Windows 10 Mobile), а також смартфони (з версією Windows Phone 8 8.1).

В Windows-версії Vine доступні всі знайомі функції. Користувачі можуть знаходити недавній і самий популярний контент, переглядати пов’язане за змістом відео у вкладці Explore (в категоріях музика, спорт, комедія тощо). Можна не тільки шукати людей і мітки, але і переглядати публікації.

Читайте також: Додаток тижня: Vine, “Instagram для відео”

При цьому Vine підтримує деякі фірмові функції Windows 10, включаючи “живі плитки”, адаптивний інтерфейс, що підбудовується під розмір екрану, перетягування відео. Для швидкого доступу до обраним каналах і акаунтів Vine їх можна прикріпити до меню “Пуск”.

Vine вже доступний на багатьох платформах. Два роки тому побачив світ клієнт для Xbox One, що дозволяє переглядати “циклічні” ролики на великому екрані, складати з них плей-листи, шукати цікаве відео за категоріями (мистецтво, музика і танці, тварини, сім’я тощо).

Джерело: Vine (Microsoft)

Оставить ответ