Instagram дозволила перемикатися між декількома акаунтами

размещено в: Новости | 0
Instagram дозволила перемикатися між декількома акаунтами
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

“Візуальна” соцмережа Instagram, що належить Facebook, додала в офіційний мобільний клієнт можливість перемикання між декількома акаунтами. Нова функція вже доступна у версії додатка 7.15 для iOS – і Android-пристроїв.

“Раніше користувачам, які мають кілька облікових записів в Instagram, доводилося виходити і наново входити в обліковий запис своїх сторінок. Тепер вони зможуть перемикатися між декількома акаунтами, не виходячи з них”, — сказали Вістям.Hi-tech в прес-службі компанії.

Підключити додатковий обліковий запис можна у налаштуваннях профілю, натиснувши на значок з шестірнею (iOS) або трьома крапками (Android) у верхньому правому куті, а щоб перейти на іншу — “тапнути” на ім’я користувача вгорі. Користувачі можуть одночасно керувати до п’ятьма сторінками в Instagram.

Якщо активовано кілька акаунтів, push-повідомлення будуть приходити для кожного з них. Це залежить від того, коли користувач в останній раз входив в обліковий запис, а також кількості пов’язаних з нею пристроїв, сказано в розділі підтримки Instagram.

Джерело: блозі Instagram

Оставить ответ