Instagram інтегрувався з “Однокласниками”

размещено в: Новости | 0
Instagram інтегрувався з “Однокласниками”
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

У мобільному додатку Instagram з’явилася інтеграція з “Однокласниками”. Тепер користувачі, публікуючи фотографії і відео в Instagram, можуть одночасно відправляти їх в одну з найпопулярніших соціальних мереж в Росії.

Нова версія Instagram (7.16) з інтеграцією з “Однокласниками” вже доступна для завантаження з App Store. Незабаром додаток буде доступно в магазині Google Play для Android-пристроїв. Крім “Однокласників”, користувачі Instagram можуть налаштувати експорт публікацій в Facebook, Twitter, “ВКонтакте”, Flick та інші соцмережі.

Раніше в цьому місяці Instagram додала ще одну нову функцію, яка дозволяє перемикатися між декількома акаунтами, не виходячи з них. Користувачі можуть одночасно керувати до п’ятьма сторінками в Instagram.

Крім того, на цьому тижні Instagram приступила до впровадження двофакторної авторизації, що забезпечує додатковий захист облікового запису. Активувавши цю функцію, користувач, крім логіна і пароля, також повинен буде ввести 4-значний код, надісланий на прив’язаний до облікового запису номер мобільного телефону.

Нещодавно аудиторія Instagram перевищила 400 мільйонів чоловік. “Однокласниками”, за власною статистикою компанії, користується 51 мільйон чоловік.

Джерело: прес-служба “Однокласників”

Оставить ответ