Instagram почала показ “микросериала”

размещено в: Новости | 0
Instagram почала показ “микросериала”
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

“Візуальна” соцмережа Instagram, що належить компанії Facebook, почала трансляцію першого міні-серіалу власного виробництва. Трилер Shield 5, знятий Ентоні Уилкоксом (режисер фільму “Привіт, Картер” і співпродюсер “Красуні з нетрів”), складається з 28 епізодів тривалістю 15 секунд кожен.

Таким чином, загальний хронометраж стрічки складе 7 хвилин. В Instagram пообіцяли викладати нові серії щодня протягом лютого.

Події Shield 5 розгортаються в Лондоні, а сюжет побудований навколо викрадення алмазів. У самій першій серії користувачі Instagram можуть спостерігати головного героя Джона Свіфта, який розшукується у зв’язку з озброєним пограбуванням і вбивством.

 

Відео опубліковано @shieldfive 1 Лют 2016 о 9:00 PST

 

В Instagram вже не вперше завантажують фільм у вигляді 15-секундних уривків. У 2013 році так вчинили шанувальники космічної саги Джорджа Лукаса, цілком закачавши на сервіс IV-й епізод “Зоряних воєн”. Невідомий користувач, який переховувався під ніком @starwarstagram, викладав фільм про зворотному хронологічному порядку, щоб потім його можна було подивитися від початку до кінця, проматывая стрічку зверху вниз. Правда, незабаром Instagram видалив вже завантажені відео і заблокував акаунт користувача, пославшись на порушення авторських прав.

Читайте також: Додаток тижня: Vine, “Instagram для відео”

У тому ж році кінофестиваль ” Трайбека ввів нову категорію для роликів Vine (належить Twitter), надавши можливість режисерам розповідати глядачам суперкороткі історії. Довжина циклічного ролика, за правилами сервісу, обмежена шістьма секундами.

Джерело: CNET

Оставить ответ