Instagram провела масштабний редизайн

размещено в: Новости | 0
Instagram провела масштабний редизайн
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Instagram вперше за п’ять років повністю оновила дизайн мобільного додатку. В образі “візуальної” соцмережі тепер переважає чорно-біла гама, а не темно-сині відтінки. Також були перемальовані іконки всіх програм, включаючи Layout, Boomerang і Hyperlapse, а їх зовнішній вигляд уніфікований.

Нові значки пофарбовані в яскравий, райдужний градієнт, що поєднує рожевий, фіолетовий, жовтий і оранжевий кольори. Як повідомили Вістям.Hi-tech в прес-службі компанії, нова іконка Instagram “відображає яскравість і різноманітність сьогоднішніх публікацій”.

Тепер всі додатки Instagram володіють єдиним, що перегукується дизайном. Інтерфейс самого фотосервісу був помітно спростився, а фокус змістився на знімки і відео. Instagram використовує більше білого, “дихаючого” простору, яке не перетягує увагу на деталі оформлення, не висуваючи на передній план користувальницький контент.

Навігація в додатку не змінилася, але і там Instagram перемалювала всі іконки. Наприклад, камеру тепер не представляє квадрат з колом всередині, а значок, більше схожий на фотоапарат, а стрічку повідомлень — звичайне сердечко, а не серце всередині діалогового міхура. Шрифти всередині Instagram також були адаптовані для мобільних операційних систем Android і iOS.

Instagram буде “викочувати” новий інтерфейс поступово. На момент написання замітки преобразившихся додатків в iTunes і Google Play поки що не було.

Джерело: прес-служба Instagram

Оставить ответ