Instagram виплатила 10-річному хакеру $10 тисяч

размещено в: Новости | 0
Instagram виплатила 10-річному хакеру $10 тисяч
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Десятирічний школяр з Фінляндії по імені Яні (його прізвище не уточнюється) удостоївся великої грошової премії за знайдену їм уразливість в “візуальної” соцмережі Instagram. Розмір виплати від компанії Facebook, що володіє фотосервісом, становив 10 тисяч доларів.

Як повідомляє The Next Web з посиланням на фінські ЗМІ, виявлена Яні “діра” дозволяла змінити код на стороні сервера Instagram і видаляти коментарі, залишені користувачами. “Я міг би видалити будь-якого, навіть Джастіна Бібера”, — сказав підліток.

Представники Facebook, перевіривши знахідку Яні з тестового запису, підтвердили наявність уразливості і випустили патч у лютому. Таким чином, 10-річний фін став наймолодшим “білим хакером”, які взяли участь у програмі пошуку вразливостей за винагороду. При цьому Яні навіть не мав права користуватися сервісом, оскільки правила Instagram забороняють реєструватися дітям молодше 13 років.

Програма заохочення Facebook стартувала шість років тому. З тих пір понад 800 незалежних дослідників знайшли понад 2400 помилок в сервісах компанії, а загальна сума виплат перевищила 4,3 мільйона доларів. Середній розмір призу — $1780, тому знайдений Яні баг можна віднести до категорії дуже важливі.

Джерело: The Next Web

Оставить ответ