Instagram збільшить довжину відео до хвилини

размещено в: Новости | 0
Instagram збільшить довжину відео до хвилини
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Instagram повідомила про швидке збільшення ліміту на довжину публікуються на сервісі відео до 1 хвилини. Раніше в “візуальну” соцмережа можна було викладати ролики, тривалість яких не перевищує 15 секунд.

Можливість ділитися довгими підвісками кілька місяців тому з’явилася у рекламодавців, а тепер те ж саме зможуть робити рядові користувачі. Як повідомляється в офіційному блозі Instagram, нововведення буде впроваджуватися поступово. Нова функція вже почала з’являтися в мобільних додатках для iOS і Android.

 

За статистикою компанії, кількість переглядів відео в Instagram за останні шість місяців збільшилася на 40%, а довгі, 60-секундні ролики дозволять розповісти більш різноманітні історії. Крім того, компанія поверне в iOS-версію клієнта можливість склеювати декілька коротких кліпів в один файл.

У лютому Instagram почала показ першого міні-серіалу власного виробництва. Згідно з обмеженням на довжину відео, накладеним самою компанією, трилер Shield 5 складався з 28 епізодів тривалістю 15 секунд кожен, а загальний хронометраж стрічки, таким чином, налічував 7 хвилин.

Джерело: блозі Instagram

Оставить ответ