Instragram порекомендує цікаве відео

размещено в: Новости | 0
Instragram порекомендує цікаве відео
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Instragram запустила новий розділ з рекомендованими відеороликами, які можуть бути цікаві користувачам. Як говориться в прес-релізі, що надійшов в редакцію Звісток.Hi-tech, персоналізований канал “Ці відео вам сподобаються” вже доступний в мобільному додатку “візуальної” соцмережі.

У ньому зібрані ролики, зняті учасниками спільноти Instagram по всьому світу. Індивідуальні збірки складаються для кожного користувача. Їх можна знайти в розділі “Пошук і цікаве” — там зібраний контент від авторів, на яких користувач ще не підписався.

Там же тепер доступні “Рекомендовані канали” з роликами, згрупованими за різними темами (Олімпійські ігри 2016 в Ріо, Каннський кінофестиваль, музичний фестиваль Coachella, Новий рік і ін). Чим частіше користувач ставить “лайки”, тим “розумніші” стають алгоритми, які підлаштовуються під його особисті переваги.

За статистикою Instagram, кількість переглядів відео в Instagram за останні шість місяців збільшилася на 150%. У березні компанія збільшила ліміт на довжину публікуються на сервісі відео до 1 хвилини. Раніше в “візуальну” соцмережа можна було викладати ролики, тривалість яких не перевищує 15 секунд.

Джерело: прес-служба Instagram

Оставить ответ