Intel веде розробку окулярів доповненої реальності

размещено в: Новости | 0
Intel веде розробку окулярів доповненої реальності
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Intel, один з найбільших виробників процесорів, зацікавлена у виході на ринок пристроїв віртуальної реальності. Як пише The Wall Street Journal з посиланням на обізнані джерела, чипмпейкер веде розробку “надеваемой гарнітури” доповненої реальності, яка буде відрізнятися від конкурентів наявністю 3D-камери RealSense з інфрачервоним датчиком глибини, здатної будувати тривимірну карту віртуального простору.

Темою технологій віртуальної і доповненої реальності, які дозволяють людині взаємодіяти з 3D-середовищем, зараз захоплені дуже багато IT-компанії. Microsoft вже почала постачання “голографічних” очок HoloLens для розробників, а в наступному місяці стартують продажі інноваційних VR-шоломів HTC Vive і Oculus Rift. Крім того, на цьому тижні відкрилися попередні замовлення на нову AR-гарнітуру Meta 2, яка дозволяє брати в руки, переміщати, розтягувати і зменшувати 3D-об’єкти, слово справжні.

Доповненої, або “змішаною” реальністю (AR) називають технології, які поєднують елементи з цього світу з віртуальними. В якості прикладу можна навести стіну — реальний об’єкт, на який накладено комп’ютерна картинка (карта). Неіснуючі насправді 3D-предмети можна обходити, брати в руки і розглядати з усіх боків. На відміну від доповненої, під віртуальною реальністю (VR) передбачають сцени, цілком згенеровані комп’ютером.

На відміну від Microsoft і HTC, пише WSJ, Intel має намір доручити виробництво AR-гаджета партнерам, а не займатися самостійною продажем готового до використання продукту кінцевим споживачам. За відомостями газети, чипмпейкер вже має прототипом пристрою.

Apple і Google теж не стоять осторонь. На початку року i-компанія найняла професора Дуга Боумана, одного з найвидатніших фахівців з віртуальної реальності в США. Раніше виробник “айфонів” подавав патентні заявки, що описують шоломи віртуальної реальності на основі смартфона, і купував розробників VR – і AR-технологій, таких як Emotient, Metaio і Faceshift.

У свою чергу, Google в цьому році сформував внутрішній підрозділ, яке цілком зосередиться на розробках навколо VR-систем, а також почав шукати фахівців, які повинні допомогти йому в розробці “безлічі” пристроїв віртуальної реальності.

Джерело: The Wall Street Journal

Оставить ответ