Intel відмовляється від проведення Форуму для розробників IDF

размещено в: Новости | 0
Intel відмовляється від проведення Форуму для розробників IDF
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Корпорація Intel, за повідомленнями мережевих джерел, прийняла рішення відмовитися від проведення традиційних Форумів для розробників IDF.

Перший захід Intel Developer Forum (IDF) було організовано ще 20 років тому — у 1997 році. Це було невелике подія, що пройшло в Палм-Спрінгс (Каліфорнія, США). Згодом форуми проходили в Сан-Франциско. Крім того, в різні роки заходи проводилися в Пекіні, Токіо, Сан-Паулу та інших містах. У 2002 році IDF вперше пройшов у Москві.

Форуми збирали велику кількість інженерів і технологів для обговорення продуктів Intel і розробок, пов’язаних або ґрунтуються на технологіях корпорації. Найчастіше такі заходи ставали місцем дебюту нових продуктів.

На жаль, в цьому році Intel проводити IDF не планує. Пояснюється це трансформацією ринку інформаційних технологій. Компанія тепер робить наголос не тільки на сегменті персональних комп’ютерів. Intel активно розвиває хмарні рішення, Інтернет речей, технології для «розумних» автомобілів, віртуальної реальності та ін.

Цілком можливо, замість IDF корпорація буде проводити спеціалізовані тематичні заходи. Однак про можливі терміни організації подібних зустрічей поки нічого не повідомляється.

«Швидше за все, при згадці Intel ви першим ділом уявляєте собі виробника великої лінійки процесорів для настільних комп’ютерів, ноутбуків і серверів. Але ми не звикли зупинятися на досягнутому. Наша команда завжди складалася з винахідників і дослідників, які рухають світ вперед. За останні роки Intel вдалося перетворитися на провідного світового постачальника рішень для центрів обробки даних і сотень мільйонів “розумних” пристроїв. Ми створюємо інноваційні продукти на межі можливостей сучасних технологій, допомагаючи людям і компаніям досягати все нових висот», — заявляє Intel.

Оставить ответ