Intel заборонить розгін недорогих чіпів Skylake

размещено в: Новости | 0
Intel заборонить розгін недорогих чіпів Skylake
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Intel прикриє лазівку, що дозволяє без особливої праці розігнати недорогі моделі (без букви K в назві) процесорів на архітектурі Skylake. Недокументированная можливість буде закрита з релізом оновлення мікрокоду, яке має відбутися найближчим часом.

За словами представників Intel, функція оверклокінгу не передбачена в чіпах серії K, тому компанія “не рекомендує” проводити цю процедуру. Підвищивши тактову частоту процесорів Skylake за межі, передбачені у специфікаціях, користувачі, у кращому випадку, можуть втратити гарантії на товар, у гіршому — вивести мікросхему з ладу, втратити дані і зіпсувати інші комплектуючі.

Про можливості розгону молодших представників лінійки чіпів Intel, спочатку для цього не призначених, стало відомо в грудні минулого року. Купивши недорогий процесор, користувачі можуть підняти його тактову частоту вище номінальної і змусити працювати швидше, заощадивши на купівлю “топової” моделі з серії K.

Точну дату релізу оновлення мікрокоду в Intel не назвали. Швидше за все, компанія передасть його виробникам материнських плат, щоб ті включили апдейт до складу прошивок для BIOS.

Джерело: PCWorld

Оставить ответ