Інтернет-економіку Росії обговорять на першому російському форумі

размещено в: Новости | 0
Інтернет-економіку Росії обговорять на першому російському форумі
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

З 21 по 22 грудня в Москві пройде перший російський форум “Інтернет Економіка 2015″, на якому зустрінуться представники держави та бізнесу для обговорення ролі Інтернету як драйвера економічного розвитку країни. У завдання заходу входять презентація досягнень і перспектив вітчизняної інтернет-економіки, вироблення єдиного погляду на інтернет-ринок, а також обговорення і затвердження єдиної концепції розвитку Рунета.

У перший день форуму відбудеться вісім круглих столів за різними напрямками: Інтернет + СУСПІЛЬСТВО, Інтернет + ОСВІТА, Інтернет-ТОРГІВЛЯ, Інтернет + МІСТО, Інтернет + МЕДИЦИНА , Інтернет + ФІНАНСИ, Інтернет + МЕДІА, ІТ + Суверенітет. Круглий стіл Інтернет + СУСПІЛЬСТВО буде присвячений чотирьом основним темам: розвиток інфраструктури інтернету, цифрового суспільства, інформаційної безпеки та надання державних послуг.

За підсумками обговорень, тематичних круглих столів будуть сформульовані й подані основні тези розвитку інтернет-середовища країни і пов’язаних з нею галузей економіки Росії.

Завершиться форум 22 грудня великим Пленарним засіданням з участю ключових представників всіх профільних організацій та установ бізнесу (включаючи “Яндекс”, “Лабораторію Касперського”, Mail.ru Group, Rambler&Co і ін) і влади (Міносвіти, Рособрнадзор, Минкомсвязь, Моз, Мінекономрозвитку, ФНС, ФМС, Держдума, Роскомнадзор, Мінбуд, Мінпромторг).

Організатором форуму виступає Інститут Розвитку Інтернету (ІРІ) за підтримки Координаційного центру доменів RU / РФ. Місце проведення — р. Москва, Краснопресненська набережній, 12, Центр міжнародної торгівлі. Зареєструватися на захід можна за цим посиланням.

Оставить ответ