Інтернет-магазин “для жадібних” залучив більше півмільйона товарів

размещено в: Новости | 0
Інтернет-магазин “для жадібних” залучив більше півмільйона товарів
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Інтернет-магазин Greeder.ru, в якому можна торгуватися, показав понад 500 тисяч товарів за перший місяць повноцінної роботи. Більш того, унікальна для Рунета торгова майданчик, що надає користувачам можливість купувати так дешево, як вони захочуть, залучила більше тисячі продавців.

Greeder.ru — це новий проект, який стартував у квітні. Назва сайту (“greed” по-англійськи — “жадібність”) натякає на те, для кого він призначений — економних покупців, які в кризу готові торгуватися за кожну копійку. Greeder поєднує можливості звичайного магазину і онлайн-аукціону “на пониження”. В аукціонах такого типу покупці збивають ціну від спочатку призначеної.

Якщо покупець не хоче торгуватися, він може одразу зробити покупку за вказаною ціною. Для тих же, хто готовий витратити трохи більше часу заради економії, є кнопка “Хочу дешевше”. Натиснувши її, відвідувач сайту відкриває аукціон, в якому може призначити будь-яку ціну за товар. Чим більше покупців зроблять ту ж ставку (навіть дуже низьку), тим більше шансів, що продавець з нею погодиться.

Всього за місяць роботи команда Greeder.ru зуміла наповнити сайт якісними товарами в кількості понад півмільйона. Зараз вони розділені більш ніж 2000 категорій і підкатегорій, для зручності пошуку для покупця. Знаходити товари дуже просто: сайт інтегрований “розумний” пошук і величезну кількість фільтрів і параметрів.

За словами начальника відділу продажів Greeder.ru Сергія Лебедєва, команда сайту активно співпрацює з продавцями, допомагає їм, навчає і сама працює з товарами. Менеджери не забувають і про покупців. Компанія вдосконалює інтерфейс, а зараз створює цілу систему підказок повідомлень, щоб максимально прискорити для покупця швидкість відповіді на його ціну.

Нещодавно Greeder.ru ввів два дуже важливі нововведення. По-перше, з’явилася функція автоставки, щоб продавцю не доводилося сидіти і відповідати на кожну запропоновану покупцем ціну. Систему можна “навчити”, щоб вона відмовляла і приймала ставки сама – причому миттєво і для продавця, і для покупця.

По-друге, сайт почав відсіювати товари. Так, ті з них, які не затребувані, які містять контрафактні чи непідтверджені пропозиції, видаляються з майданчика цілою системою фільтрів і вручну. Це багато в чому звільняє покупця від переживань за чесність угоди і товару. Крім того, Greeder.ru — один з небагатьох ресурсів, де будь-який відвідувач може написати будь-якого співробітника компанії і швидко отримати відповідь.

Джерело: Greeder.ru

Оставить ответ