iOS-додаток GroupClip зніме відео з різних кутів

размещено в: Новости | 0
iOS-додаток GroupClip зніме відео з різних кутів
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

В App Store вийшла нова програма GroupClip, що дозволяє знімати відео під різними кутами і “зшивати” картинку, отриману з декількох камер. Наприклад, якщо користувач хоче зняти трюк на скейтборді з різних ракурсів, йому знадобиться розставити друзів навколо себе і попросити їх зняти відео на GroupClip.

Всю іншу роботу iOS-додаток візьме на себе. Після синхронної зйомки GroupClip імпортує відзнятий матеріал з декількох i-пристроїв і “склеїть” його воєдино. Перемикаючись між різними камерами, можна вибирати найбільш вдалі кадри для готового ролика.

Інтерфейс програми досить простий: його легко освоїти навіть тим, хто раніше ніколи не мав справи з монтажем. Якщо на “айфон” завантажена музика без DRM-захисту, GroupClip дозволить накласти звукову доріжку поверх ролика.

Нова програма дозволяє брати участь в одному проекті до 5 користувачам, причому необов’язково знаходитися поруч один з одним в момент зйомки. Оскільки GroupClip передає файли через Wi-Fi або стільникову мережу, одночасно записувати відео можна в будь-якій точці планети. Крім того, кожен учасник може створити власну версію ролика.

GroupClip можна завантажити з iTunes безкоштовно. У майбутньому розробники планують відкрити доступ до преміум-функцій в якості вбудованих покупок, а також випустити Android-версію програми.

Джерело: GroupClip (iTunes)

Оставить ответ