iPhone 7 стане товщі з-за більш ємною батареї

размещено в: Новости | 0
iPhone 7 стане товщі з-за більш ємною батареї
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Apple явно вирішила відмовитися від акценту на постійне скорочення товщини в дизайні своїх пристроїв. iPhone 6s був на частки міліметра товщий iPhone 6, iPhone 7 теж, ймовірно, пополнеет. За даними останніх витоків, товщина пристрою складе 7,15 мм проти 7,1 мм у iPhone 6s.

Пополнеет смартфон Apple з-за більш ємною батареї. Хоча інженери компанії намагаються підвищити енергоємність акумуляторів, не змінюючи їх фізичного обсягу, потрібних показників домогтися не вдається. За відомостями знає, здається, все про ще не вийшли девайсах автора Twitter-аккаунта @OnLeaks Стіва Хеммерстоффера, міліампер-годин в новинці стане більше.

Кажуть, батарея в iPhone 7 буде на 14% більше місткою https://t.co/IwPi0w386q

— Вести.Hi-tech (@vestihitech) 13 липня 2016 р.

“Досить достовірно (не 100%, але майже) — джерело сказав мені, що у iPhone 7 батарея на 1960 маг. У iPhone6s — на 1715 маг”, — написав він напередодні. Зазначимо, що це не обов’язково гарантує смартфону більш тривалу роботу від однієї зарядки — новий процесор A10, швидше за все, виявиться сильнішим. А, значить, буде витрачати енергію активніше попередника.

iPhone 7: Nouvelles photos de modèles d exposition https://t.co/wMVTh56lnp #iPhone7 pic.twitter.com/Byfas2WItC

— Steve Hemmerstoffer (@stagueve) 14 липня 2016 р.

А сьогодні @OnLeaks поділився новою фотографією корпусів iPhone 7 в трьох кольорах, відомих з торішнім смартфона Apple – сріблястому, золотом і кольорі “рожеве золото”. Цікаво, що ні звичного темно-сірого, ні фігурував у витоках (але на фото — жодного разу) кольору “космічний чорний” на фотографії немає.

І ось ще один слух про iPhone 7, який ми не встигли включити в текст, доступний по банеру вище. Судячи з фотографій і чутками, майбутній смартфон Apple позбудеться не тільки роз’єму для навушників, але і ще одного звичного елемента на корпусі — перемикача беззвучного режиму. Мабуть, користувачам доведеться звикати використовувати для цього програмний перемикач у Пункті управління.

Джерело: @OnLeaks

Оставить ответ