Календар Google спростить досягнення цілей

размещено в: Новости | 0
Календар Google спростить досягнення цілей
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Google приурочила до 10-річчя “Календаря”, що почав роботу 13 квітня 2006 року, запуск нової функції, яка допоможе користувачам досягати поставлених перед собою цілей. Все, що потрібно — це вказати завдання (наприклад, “бігати три рази на тиждень”, “вивчити англійську”, “почати займатися йогою”), а сервіс автоматично выкроит для нього час з урахуванням завантаженості графіка.

 

“Щоб додати мета в свій розклад (наприклад, ‘Частіше ходити у спортзал’), просто дайте відповідь на кілька питань (наприклад, ‘Як часто?” або “Коли краще всього’). Календар зробить все інше — проаналізує ваш графік і знайде відповідне віконце”, — сказали в Google.

Якщо користувач не встигає виконати завдання або у нього раптово з’явилося термінове справу, “Календар” зможе автоматично перенести мета на інший час. Це можна зробити і вручну, натиснувши на кнопку “Відкласти”.

Цілі в “Календарі” можна переставляти на інший час або день тижня, відзначати як завершені і міняти місцями з іншими подіями. “Чим частіше ви користуєтеся Календарем, тим краще він вас розуміє — просто переносите, редагуйте і завершуйте свої цілі, і сервіс в майбутньому врахує ваші побажання”, — зазначили в Google.

Нова функція стане доступною “протягом найближчих тижнів” в додатках для iOS – і Android-пристроїв.

Джерело: блог Google

Оставить ответ