Камера Petcube для домашніх вихованців виходить в Росії

размещено в: Новости | 0
Камера Petcube для домашніх вихованців виходить в Росії
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

У Росії скоро почнуться продажі камери Petcube, яка дозволяє господареві дистанційно спостерігати, спілкуватися і грати з домашнім вихованцем. Ексклюзивним дистриб’ютором новинки на території РФ стане компанія PocketBook — найбільший гравець на місцевому ринку електронних книг (випускає Book Reader, SURFpad 2, PocketBook та інші моделі “читалок”).

 

Як повідомили Вістям.Hi-tech у представництві PocketBook, продажу Petcube в Росії почнуться з наступного місяця. Новинка з’явиться на полицях великих мережевих рітейлерів країни”, однак скільки вона буде коштувати, поки не уточнюється.

Petcube дозволяє господареві на відстані взаємодіяти з твариною, залишивши його одного будинку. Всередині пристрою, що представляє собою алюмінієвий куб, заховані ширококутна камера, керована лазерна указка, а також мікрофон і динамік. За допомогою мобільного додатку (доступний на Android і iOS) користувачі можуть ділитися фотографіями своїх домашніх вихованців і дивитися трансляції інших з інших камер, до яких відкритий доступ.

Petcube — одна з найуспішніших кампаній на платформі “народних” інвестицій Kickstarter. За місяць проект зібрав понад 250 тисяч доларів, а після надходження гаджета в продаж 1 грудня 2014 перша партія пристроїв була повністю розпродана протягом 20 днів.

Джерело: прес-служба PocketBook

Оставить ответ