“Карти Google” для iOS отримали офлайн-навігацію

размещено в: Новости | 0
“Карти Google” для iOS отримали офлайн-навігацію
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Google оновила додаток “Карти Google” для i-пристроїв, додавши в нього можливість скачувати ділянки карт і користуватися ними без підключення до Інтернету. Нова версія програми вже доступна для завантаження з App Store (потрібна версія iOS 7 або більш пізня).

В описі релізу сказано, що “Карти Google” були додані популярні моменти в мільйонах місць по всьому світу, а також підвищена стабільність роботи програми. Тим не менш, представники інтернет-пошукача підтвердили виданню VentureBeat, що підтримка офлайн-режиму в iOS-версії “Карт Google” вже побудована. Це означає, що скоро власники iPhone зможуть зберегти на пристрій фрагмент карти, “і наступного разу при відсутності інтернет-з’єднання — будь то путівець або підземна парковка — Google Maps продовжать роботу як ні в чому не бувало”, сказали в компанії.

До недавнього часу iOS-користувачі “Карт Google” могли тільки переглядати ділянку збереженою карти. Повноцінний офлайн-режим, з’явився в новій версії додатка, підтримує покрокову навігацію, пошук місць призначення і перегляд різної інформації про заклади (години роботи, рейтинг, контактні дані тощо). Крім того, для користувачів з США і Канади став доступний перегляд актуальних цін на бензин і пошук найближчих заправок.

В Android-версії “Карт Google” офлайн-режим з’явився в листопаді. Щоб зберегти для використання без доступу до Мережі карту міста або регіону, можна ввести назву в рядок пошуку, а потім натиснути на кнопку “Скачати”. При цьому дані офлайн-карт займуть відносно небагато в пам’яті смартфона — наприклад, Москва з найближчими передмістями “важить” менше 200 мегабайт.

Джерело: VentureBeat

Оставить ответ