Керівництво Twitter обговорить продаж соцмережі

размещено в: Новости | 0
Керівництво Twitter обговорить продаж соцмережі
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

У четвер, 8 вересня, рада директорів Twitter має намір обговорити можливий продаж соцмережі, пише “Вести Економіка” з посиланням на видання Recode. На зустрічі буде розглядатися як можливий продаж компанії цілком, так і продаж окремих належать їй сервісів – Vine і MoPub.

У числі претендентів на купівлю активу називають Alphabet, Apple і медіамагната Руперта Мердока разом з холдингом 21st Century Fox і News Corp.

Ціна сервісу мікроблогів і належать Twitter додатків Vine і MoPub у разі продажу становитиме $18 млрд. При цьому сума завищена, так як компанія кожний квартал звітує про негативні фінансові показники. Серед причин зниження прибутку – жорстка конкуренція з Instagram і Snapchat, а також величезні витрати на рекламу.

За даними Recode, рада директорів не влаштовує той факт, що з моменту призначення співзасновник соцмережі Джека Дорсі на посаду генерального директора з Twitter не відбулося позитивних змін.

“Було кілька спроб, таких як популяризація прямих трансляцій, однак всі вони не спрацювали з-за проблем компанії, наприклад слабкою боротьби з образами користувачів”, — вказує Recode.

За підсумками II кварталу 2016 р. чистий збиток сервісу знизився на 21,5% рік до року і склав $107,2. Виручка Twitter зросла на 20% в порівнянні з II кварталом 2015 р. і досягла $602 млн.

Зростання рекламної виручки порівняно з аналогічним періодом 2015 р. склав 18%. Цей показник у компанії падає, наприклад у II кварталі 2015 р. доходи від реклами зросли на 63% порівняно з аналогічним періодом 2014 р.

Джерело: “Вести Економіка”

Оставить ответ