Кількість викрадених паролів соцмережі LinkedIn перевищила 100 мільйонів

размещено в: Новости | 0
Кількість викрадених паролів соцмережі LinkedIn перевищила 100 мільйонів
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Представники ділової соціальної мережі LinkedIn визнали, що кількість викрадених кілька років тому невідомим хакером паролів користувачів перевищує 100 мільйонів.

Як повідомлялося, розкрадання особистої інформації користувачів було скоєно в 2012 році, нагадує ТАСС. Тоді анонімний кіберзлочинець виклав в Інтернет кілька мільйонів викрадених ним паролів, а представники соціальної мережі повідомили, що вкрадено близько 6,5 мільйона паролів. До теперішнього часу з’ясувалося, що кількість викрадених паролів становить близько 117 мільйонів. Зараз LinkedIn вживає негайні кроки з тим, щоб анулювати паролі порушених облікових записів і зв’язується з користувачами з проханням змінити паролі.

Ділова соціальна мережа LinkedIn, яка дозволяє встановлювати бізнес-контакти, була заснована в 2003 році в Каліфорнії. Кількість її користувачів становить близько 400 мільйонів професіоналів у різних сферах діяльності. До теперішнього часу капіталізація компанії на Нью-йоркській фондовій біржі становить близько 20 мільярдів доларів.

Джерело: ТАСС

Оставить ответ