Киноресурс FS.to відновив роботу під новим доменом

размещено в: Новости | 0
Киноресурс FS.to відновив роботу під новим доменом
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

У мережі з’явився ідентичний сайт FS.to, який заробив на новому домені FS.life.

На цьому ресурсі збереглися всі облікові записи користувачів. На сайті такий же дизайн, як і в попередній версії, а в особистому кабінеті збережена вся історія переглядів. Ресурс оновлювався і на нього заливався новий контент.

На даний момент офіційного підтвердження від адміністрації FS поки немає. сайт Нагадуємо, що 15 листопада киберполиция закрила один з найбільш відвідуваних українських ресурсів FS.to. Також, в мережі з’явився новий сервіс для перегляду фільмів українською мовою.

Кілька українців запустили платформу локалізації відео DubFellows, що збирає перекази незалежних студій та авторів українською, російською та іншими мовами. Такий проект дозволяє проглядати тільки серіали з локалізованою звуковою доріжкою на Netflix, але тільки через плагін для браузера Chrome. Зараз на сервісі доступно 15 серіалів з озвучкою. Надалі розробники планують забезпечити озвучкою весь вміст Netflix. Бізнес-модель проекту побудована на підписці, тому користувачам пропонують платити символічну ціну – по 1 долара в місяць, а перші 14 днів пробного періоду є безкоштовними.

Оставить ответ