Кишенькового міні-комп’ютера Kangaroo подвоїли пам’ять

размещено в: Новости | 0
Кишенькового міні-комп’ютера Kangaroo подвоїли пам’ять
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Стартап InFocus випустив нову, більш потужну модель портативного комп’ютера Kangaroo з подвоєним об’ємом оперативної і внутрішньої пам’яті. Як повідомив директор з маркетингу компанії Лоуренс Йен, новинка була розроблена з урахуванням побажань користувачів, які, зокрема, просили додати можливість налаштування операційної системи за власним розсудом.

Обсяг “оперативки” в Kangaroo Plus був збільшений з 2 до 4 гб, а ємність eMMC-накопичувача — з 32 до 64 ГБ. Крім того, на новий міні-ПК, на відміну від першої моделі, не встановлена ОС. Інші характеристики залишилися колишніми: процесор Intel Atom x5 Z8500 з тактовою частотою 1,44 ГГц з графікою Intel, по одному порту USB 2.0 і USB 3.0, повнорозмірний HDMI, microSD-слот, двохдіапазонний, Wi-Fi 802.11 a/c і Bluetooth.

Кишеньковий ПК також сумісний з функцією Windows Hello, яка дозволяє увійти в систему без введення пароля або PIN-коду, просто притуливши палець до датчика. Новинку можна замовити за 169 доларів. У США ліцензія на “домашнє” видання Windows 10 обійдеться ще в $90-120, тоді як на першу, більш просту модель (продається за $99), “десятка” вже встановлена.

Оригінальний міні-ПК Kangaroo, що вийшов кілька місяців тому, заслужив похвали і високих оцінок у ЗМІ. “У мене була можливість погратися з Kangaroo, який спочатку доступний в Північній Америці, і залишився дуже вражений, — писав Еміль Проталински з VentureBeat, — Установка не вимагається: я підключив HDMI-кабель до телевізора, а шнур живлення — до розетки, і все”. За його словами, на завантаження системи у міні-ПК пішло менше 30 секунд.

Журналіст зазначав, що Kangaroo працює “неймовірно швидко”, незважаючи на скромні специфікації. До пристрою можна підключити монітор, клавіатуру і мишу, а якщо помістити міні-ПК на що йде в комплекті док-станцію з двома USB-портами — телевізори, проектори і навіть iPad.

Джерело: Thurrot.com

Оставить ответ