Китайські інвестори заплатять через браузер Opera $1,2 млрд

размещено в: Новости | 0
Китайські інвестори заплатять через браузер Opera $1,2 млрд
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Opera Software – норвезька компанія, яка розробляє однойменний браузер – підтвердила, що консорціум китайських інвесторів запропонував викупити її за 1,2 млрд доларів. Рада директорів компанії одноголосно рекомендувала акціонерам прийняти цю пропозицію.

Якщо угода відбудеться за цією ціною, китайці заплатять за норвезький браузер, рішення для стиснення переданих через Мережу даних і рекламний бізнес Opera Software на 53 більше, ніж становила ринкова вартість компанії до появи чуток про поглинання.

“Придбання Opera консорціумом досить логічно з точки зору стратегії та розвитку галузі, – заявив генеральний директор Opera Software Ларс Боилесен. – Перехід у власність консорціуму зміцнить можливості Opera надавати користувачам і партнерам ще більш просунуті інновації, а також прискорить наші плани розширення і зростання”.

У консорціум, який має намір поглинути Opera, входять компанії Kunlun і Qihoo 360, а також інвестфонди Golden Brick і Yonglian. Угода підлягає схваленню акціонерами Opera Software, а також низкою урядових відомств Норвегії.

Джерело: Re/code

Оставить ответ