“Китайський Google” зацікавлений у російському інтернет-ринку

размещено в: Новости | 0
“Китайський Google” зацікавлений у російському інтернет-ринку
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Baidu, що володіє найбільшою пошуковою системою в Китаї, висловила інтерес до російського ринку. Як заявив генеральний директор інтернет-концерну Чи Яньхун, його компанія вражена досягненнями “Яндекса” в Рунеті і має намір зміцнювати з ним співпрацю.

“У нас є інтерес до російського ринку, але ми також знаємо, що там працює пошукова система ‘Яндекс’. Ми вражені його досягненнями на російському ринку і сподіваємося зміцнювати з ‘Яндексом’ співпрацю, — сказав глава Baidu, — Поки я не можу сказати, які це будуть напрямки взаємодії, але інтерес є”.

За словами Яньхуна, російські компанії також проявляють інтерес до китайського сегменту Інтернету. Baidu веде переговори з низкою компаній” з РФ (якими саме, не уточнюється), однак ніяких конкретних проектів поки немає, повідомляє “ТАСС”.

Baidu, що почала роботу в 2000 році, є найбільшим інтернет-порталом в Китаї. Компанія розвиває такі сервіси, як пошукова система, онлайн-карти Baidu Map, аналог “Вікіпедії” Baidu Baike, новинна служба Baidu News, а також музичний сервіс Baidu Music з більш ніж 150 мільйонами активних користувачів та ін.

Виручка компанії в 2013 році склала 7,9 мільярда доларів. На серпень 2014 року частка Baidu на місцевому ринку інтернет-пошуку становила 56,3%. Його найближчий конкурент, Qihoo 360, володів близько 29%.

Джерело: ТАСС

Оставить ответ