“Китайський Netflix” хоче купити російський онлайн-кінотеатр

размещено в: Новости | 0
“Китайський Netflix” хоче купити російський онлайн-кінотеатр
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

“Китайський Netflix» – так ЗМІ прозвали компанію LeEco – проводить переговори про покупку з кількома російськими онлайн-кінотеатрами. Такий крок повинен допомогти їй швидше вийти на російський ринок, пишуть “Ведомости”.

LeEco уклала угоду з Російським експортним центром, Інститутом розвитку інтернету, АТ «Цифрове телебачення» («дочка» ВГТРК і «Ростелекома») і китайським виробником фільмів LeVision Pictures про просування китайського контенту в Росії і російського контенту в Китаї. Компанія, заснована в 2004 році Цзя Юэтином, займається виробництвом електроніки і дистрибуцією контенту. “Китайським Netflix” її прозвали за велику відеобібліотеку, що складається з більш ніж 100 000 серіалів та 5000 фільмів.

Своїм китайським користувачам LeEco покаже російські мультфільми, пізнавальні фільми і серіали. Як вважає гендиректор РЕЦ Петро Фрадков, це допоможе у формуванні позитивного іміджу Росії за кордоном. Планується, що у вересні цього року компанія також запустить свій онлайн-кінотеатр у Росії. Також у планах компанії продаж на російському ринку своїх смартфонів, Smart tv і просування хмарних сервісів.

За словами президента LeEco в Росії і Східній Європі Віктора Сюя, LeEco готова вкласти в російський ринок «десятки мільйонів доларів». Також вона проводить переговори про покупку з кількома російськими онлайн-кінотеатрами. Як повідомляють джерела “Ведомостей”, переговори ведуться як мінімум з двома видеоплатформами – Ivi і Megogo, однак поки конкретних пропозицій LeEco нікому не зробила.

Джерело: “Відомості”

Оставить ответ