Колишній співробітник Reuters піде у в’язницю за допомогу хакерам

размещено в: Новости | 0
Колишній співробітник Reuters піде у в’язницю за допомогу хакерам
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

У США суд засудив колишнього співробітника компанії Reuters Метью Кіза до двох років федеральної в’язниці за сприяння хакери з угрупування Anonymous. У 2013 році він став обвинуваченим за трьома епізодами кримінальної розгляду про сприяння хакерам у зломі комп’ютерної системи корпорації Tribune Co, володіє кількома виданнями, в тому числі газетою The Los Angeles Times.

За даними прокуратури, Кіз надав хакерам дані для отримання доступу в комп’ютерну систему The Los Angeles Times та внесення змін в один з матеріалів. В момент пред’явлення звинувачень Кіз працював на сайті Reuters.com, звідки був звільнений, передає РИА Новости.

Захист стверджувала, що епізод з хакерським зломом був розіграшем, не принесли серйозного збитку. Держзвинувачення, однак, наполягав, що співробітники компанії витратили 333 годин на вирішення проблеми зі зломом, що обійшлося Tribune Co майже 18 тисяч доларів.

За попередньою версією слідства, Кіз видав представників Anonymous пароль від сайтів Tribune Company з почуття помсти – за кілька днів до хакерської атаки молодий чоловік був звільнений з медіахолдингу. Коментарі самого Кіза на цей рахунок видання не наводить. Тим часом, журналістам видання Gawker вдалося з’ясувати деталі бурхливого минулого обвинуваченого. З’ясувалося, що співробітнику Reuters було далеко не в новинку виступати в ролі мережевого провокатора і ставити палки в колеса інтернет-ЗМІ.

Джерело: РІА Новости

Оставить ответ