Комп’ютер перетворює сцени з фільмів в шедеври мистецтва

размещено в: Новости | 0
Комп’ютер перетворює сцени з фільмів в шедеври мистецтва
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Вчені з Фрайбурзького університету (Німеччина) Мануель Грубіше і Олексій Досовитский розробили алгоритм, який автоматично перетворює сцени з популярних фільмів, роблячи їх схожими на полотна знаменитих художників. Приміром, технологія комп’ютерного зору дозволяє побачити, якими вийшли б “Зоряні війни”, якби їх намалював видатний живописець.

Розробка Рюдера і Досовитского дозволяє розкласти кожен кадр відео на складові елементи (ними можуть бути, наприклад, актори на задньому плані), визначити їх обриси і застосувати до них стиль того чи іншого художника. Як приклад дослідники взяли сцену з британського мультфільму “Міс Марпл” та її стилізували під знамениту картину “Зоряна ніч” Ван Гога.

 

Художній обробці також піддалися “Книга джунглів”, “Льодовиковий період” і “Хмарний атлас”. Правда на “переосмислення” картин витрачаються величезні обчислювальні ресурси. Система навіть з дуже потужною графічною картою NVIDIA Titan X (коштує більше тисячі доларів) обробляє кожен кадр протягом трьох хвилин.

Джерело: Engadget

Оставить ответ