Комп’ютери Apple недостатньо гарні для віртуальної реальності

размещено в: Новости | 0
Комп’ютери Apple недостатньо гарні для віртуальної реальності
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Палмер Лаки — засновник компанії Oculus, що випускає 3D-окуляри Rift, — відмовив “макам” в підтримку пристрою віртуальної реальності. За словами винахідника, це стане можливим тільки в тому випадку, якщо Apple “коли-небудь випустить хороший комп’ютер”.

“Все в руках Apple. Якщо вони коли-небудь випустять хороший комп’ютер, ми це зробимо”, — відповів Лаки на питання журналістів про те, чи буде в майбутньому Rift підтримувати комп’ютери Mac.

В інтерв’ю виданню Shacknews він додав, що нинішні “маки” нездатні забезпечити повноцінний досвід занурення у віртуальну реальність, оскільки Apple “не ставить у пріоритет високопродуктивну графіком”. “Ви можете придбати Mac Pro за $6 тисяч з флагманом лінійки AMD FirePro D700, та все одно він не буде відповідати нашим рекомендованим специфікаціям”, — сказав Лаки. Але одного разу, якщо Apple оснастить комп’ютери графічним прискорювачем високого класу, “ми з радістю почнемо підтримувати Mac”.

Oculus Rift вже доступні для попереднього замовлення за ціною 599 доларів США, а їх постачання заплановані на 28 березня. VR-окуляри дуже вибагливі до “заліза”, тому гаджет не зможуть “потягнути” не тільки Mac але і багато настільні ПК.

Рекомендується, щоб Windows-комп’ютер мав як мінімум 8 гігабайтами оперативної пам’яті, відеокартою NVIDIA GTX 970 / AMD 290 та вище, процесором Intel i5-4590 і старше. Високі запити до графічної продуктивності пояснюються тим, що VR-окуляри, по суті, являють собою два екрани 2160х1200 з частотою оновлення 90 Гц. Серед обов’язкових вимог — операційна система Windows 7 SP1 і новіше, 2 порти USB 3.0, а також інтерфейс HDMI 1.3 з пропускною здатністю 297 МГц.

Минулого місяця Oculus опублікувала список комп’ютерів, які були протестовані і сертифіковані для Rift. Так, користувачі можуть придбати вже готовий комплект разом з VR-окулярами. Мінімальна ціна набору — 1499 доларів. За цю суму, правда, можна придбати систему початкового рівня, ледь задовольняє специфікаціям.

Джерело: CNET

Оставить ответ