Комп’ютери визначають рівень інтелекту фото профілю в соцмережі

размещено в: Новости | 0
Комп’ютери визначають рівень інтелекту фото профілю в соцмережі
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Дослідники з Центру психометрії Кембриджського університету створили алгоритм, який робить висновок про рівень інтелекту людини на основі його фото в соцмережі. Вони з’ясували й те, які саме ознаки надають людям “розумний” вид. Очевидно, що аналогічне застосовується для “фото на аву” в будь-месенджерах і навіть для фотографії на резюме.

Аналізом рис обличчя справа не обмежується. Програма враховує поведінкові ознаки, такі як поза в момент знімка, одяг, а також наявність друзів або родичів в кадрі. Все це надає алгоритмом інформацію про спосіб життя людини і те, як він вважає за краще підносити себе оточуючим.

В ході дослідження були проаналізовані фотографії 1122 користувачів Facebook, що пройшли тест на рівень IQ, після чого певними ознаками в фотографіями, коррелировавшим з рівнем інтелекту, був призначений той чи інший “вага”.

Як з’ясувалося, типові ознаки, за якими люди зазвичай оцінюють інтелект оточуючих (наприклад, наявність окулярів), ніяким чином з реальними розумовими здібностями не пов’язані. До речі, дослідники навчили програму успішно визначати не тільки реальний IQ “піддослідних”, але і те, наскільки розумними вони здаються оточуючим.

За словами авторів дослідження, по-справжньому розумні люди розуміють, що їх фотографія профілю в соціальній мережі дуже важлива, тому вибирають чіткий знімок, зроблений на рівномірному нейтральному тлі і без сторонніх людей в кадрі. Крім того, ті, хто має найвищий IQ і сприймаються як розумні люди оточуючими, частіше викладали фото в зелених тонах (або на зеленому фоні) уникаючи рожевого, пурпурного або червоного.

Джерело: Digital Trends

Оставить ответ