Комп’ютери з технологією SLI – гарантія комфортного геймінга

размещено в: Новости | 0
Комп’ютери з технологією SLI – гарантія комфортного геймінга
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Комп’ютерна промисловість не стоїть на місці, тому кожен рік з’являються все більш досконалі технології.

На дворі ера моніторів з високою роздільною здатністю Ultra HD, також багатьом знайоме як 4К. Подібний дозвіл забезпечує неперевершену деталізацію і насиченість картинки. Але щоб насолодитися улюбленими новинками в 4К, необхідно мати не просто сучасний, а самий потужний комп’ютер. Зокрема, користувачеві необхідно купити ПК з технологією SLI.

Що собою являє

Дана абревіатура розшифровується Scalable Link Interface, що в перекладі означає «масштабований інтерфейс зв’язку». Технологія передбачає використання двох і більше відеокарт, які фактично об’єднуються за допомогою спеціального «містка».

Це рішення дозволяє практично вдвічі збільшити продуктивність системи. Існує два основних алгоритму обробки. Перший варіант передбачає, що одна відеокарта обробляє фактично лише парні кадри, а інша – непарні. Другий спосіб полягає в тому, що кожна з відеокарт виконує обробку своїй частині кадру, а потім вони склеюються.

Варто відзначити, що відеокарти повинні мати однаковий відеопроцесор, а модель, частота ядра і пам’яті ролі не грають. У нашому магазині ви знайдете широкий асортимент комп’ютерів, у тому числі комп’ютери SLI.

Переваги покупки системи з SLI

Багато вважають, що комп’ютер з двома відеокартами – це більше розкіш, ніж необхідність. Кілька років тому це дійсно було правдою, але тільки не сьогодні. Замовити систему з декількома відеокартами варто з кількох причин:

  • дозволяє грати в 2К і 4К з частотою зміни кадрів 60+;
  • ви швидко зможете запускати будь-які новинки ігрової індустрії;
  • про оновлення системи можна забути на 4-5 років.

Варто зазначити, що конфігурація з двох відеокарт відрізняється досить високою процесорозалежністю. Занадто слабкий процесор не розкриє всього потенціалу SLI. Саме тому у поданих комп’ютерах використовуються тільки сучасні процесори від INTEL останнього покоління серії i7. Відеокарти відрізняються надійністю і продуктивністю. У нашому каталозі ви знайдете продукцію від компаній NVIDIA, ASUS, MSI і GIGABYTE. Завдяки сучасним технологіям та якісній збірці, комп’ютери NVIDIA SLI відрізняються досить тихою роботою, навіть незважаючи на наявність двох відеокарт.

Купити потужний комп’ютер c SLI у магазині «Едельвейс»

Магазин «Едельвейс» має багаторічний досвід, при цьому спеціалізується на складанні, продаж першокласних систем для будь-яких потреб. Якщо ви завзятий геймер, займаєтеся кіберспортом або просто хочете потужний комп’ютер, тоді неодмінно звертайтеся в нашу компанію.

Ми пропонуємо кілька десятків різних систем (в тому числі і з потужними процесорами i7 і двома відеокартами). На сторінці товару ви зможете детально ознайомитися з кожним з використовуваних компонентів. Крім конкурентно-доступних цін, «Едельвейс» пропонує гарантійне обслуговування. Вам не доведеться турбуватися про будь-які несправності або поломки, якщо вони виникнуть.

Оставить ответ