Комп’ютерне зір “Яндекса” допоможе знайти плаття мрії

размещено в: Новости | 0
Комп’ютерне зір “Яндекса” допоможе знайти плаття мрії
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Російський пошуковик “Яндекс” випустив додаток “Зніміть одяг”, яке допомагає швидко знайти необхідну річ по фотографії. Досить просто сфотографувати або завантажити картинку з галереї з сподобалася одягом, і додаток спробує знайти всі аналоги, представлені різними продавцями на “Яндекс.Маркеті”.

Новий додаток “Яндекса” розроблено для ситуацій, коли чітко знаєш, яка саме річ тобі необхідна і навіть є її зображення, але знайти таку ж у магазинах не виходить або ніколи.

Програма розпізнає речі на завантажених фотографіях за допомогою технологій комп’ютерного зору, спираючись на нагромаджений відразу двома нейронними мережами досвід. Одна мережа визначає, яка саме одяг на зображенні: наприклад, сукня це або брюки, а також її властивості (колір, стиль, фасон тощо). Алгоритм знаходить на “Яндекс.Маркеті” всі схожі пропозиції, а друга нейронна мережа порівнює речі з вихідним зображенням і виводить користувачеві самі схожі.

Додаток “Зніми одяг”, що вчиться, тому чим більше людина ним користується, тим краще будуть результати. Доступний він поки тільки для власників iPhone, скачати можна за цим посиланням.

Джерело: Блог “Яндекса”

Оставить ответ