Конкурент додатки Prisma першим встиг на Android

размещено в: Новости | 0
Конкурент додатки Prisma першим встиг на Android
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Творці Mlvch (“Малевич”), яке задіює технології штучного інтелекту для художньої обробки фото, випустили свій додаток на Android-пристроях раніше, ніж команда розробників Prisma з аналогічними функціями. Новинку вже можна завантажити з магазину Google Play.

“Малевич працює по аналогії з людським мозком. Використовуючи нейронні мережі нового покоління, він з’єднує зміст твоєї фотографії і стиль твого улюбленого художника”, — сказано в описі Mlvch, — “Спробуй, щоб дізнатися, як твій сюжет намалював би Ван Гога, Моне, Пікассо, Далі, Кандинський, Ренур, Шагал, Матісс, Малевич. Крокував або Енді Уорхол”.

Читайте також: Російське додаток на льоту стилізує фото під шедеври мистецтва

В цілому, Mlvch робить те ж саме, що Prisma, яка вийшла на “айфонах” 11 червня і за короткий час стала хітом магазину App Store в десятки країнах. Однак Prisma, на відміну від конкурента, поки що доступна виключно на iOS. Реліз Android-версії очікується в цьому місяці.

Mlvch мало чим поступається Prisma. Програма справляється з аналізом знімків майже з такою ж швидкістю, але обмежує число безкоштовних обробок до декількох в день. За плату можна замовити скільки завгодно платних робіт, які глибоко ” обробляють зображення і дають результат через 2-3 хвилини.

Джерело: Mlvch (Google Play)

Оставить ответ