Контролер USB вартістю $565: справжнім аудіофілам ціна — не перешкода

размещено в: Новости | 0
Контролер USB вартістю $565: справжнім аудіофілам ціна — не перешкода
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Аудиофилия давно перетворилася на змагання типу «хто кого перевершить вартістю апаратури», чого тільки коштує один вираз «апарат X грає на Y доларів».

Так, аналоговий звук вимагає майстерності в схемотехніці і її втіленні в текстоліт і встановлені на ньому елементи. Ніхто не заперечує, що аналоговий тракт чутливий як до зовнішніх наведенням, так і наведенням від неякісного блоку живлення. Тим більше, ніхто не буде сперечатися про важливість правильної реалізації ЦАП. Але ціни на апаратуру класу «high end» (до речі, такого стандарту офіційно не існує, на відміну від Hi-Fi, описуваного в специфікаціях DIN 45500 або IEC 60581) давно випереджають всі розумні межі — часом на кілька порядків.

Проникає дане явище і в сферу комп’ютерного звуку. Ми вже описували скромний четырехпортовой комутатор JS PC Audio NH100, розрахований на швидкості Ethernet не вище 100 Мбіт і при цьому стоїть майже $375 лише у базовій комплектації. Як може середовище Ethernet впливати на якість звуку — науці, на жаль, невідомо. Але це лише квіточки: в Японії зараз проходить черговий захід для аудіофілів, на якому буде показаний істинно аудіофільскій контролер USB під назвою JCAT USB Card FEMTO. Вартість новинки теж цілком аудіофільскій — 62 640 японських ієн, що становить майже $565; втім, деякі презирливо віднесуть її до «початкового рівня». Для залучення покупців на презентації явно буде використано заклинання «джиттер», так само як і міркування про «непридатності звичайних ПК для Справжнього Звуку».

Якщо претензії до шині USB як середовища передачі цифрового звуку могли звучати раціонально в 1998 році, коли був прийнятий стандарт USB 1.1, то в сучасну епоху повсюдного поширення USB 3.0 і переможного ходи USB 3.1 вони виглядають дивно — шина давно навчилася працювати з потоковою передачею даних, ніяких помилок вона не вносить, шуми, якщо і є, то фільтруються на стороні звукового інтерфейсу, і цей інтерфейс активно використовують у своїй студійній роботі професійні музиканти, не скаржаться на нібито величезні затримки і «зашумленість». Нічим особливим новинка не виділяється — це звичайний контролер USB 3.0 з високоточним тактовим генератором (Crystek CCHD-957) і додаткової фільтрацією харчування, причому, судячи з опису виробника, можливе підключення зовнішнього БЖ — теж аудіофільского.

Оставить ответ