Корпоративний месенджер Flock вийшов на російський ринок

размещено в: Новости | 0
Корпоративний месенджер Flock вийшов на російський ринок
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Команда розробників корпоративного месенджера Flock повідомила про вихід на російський ринок і доступності надається за моделлю SaaS (Software as a Service) продукту вітчизняної бізнес-аудиторії.

Flock являє собою інформаційно-комунікаційний сервіс швидкого обміну повідомленнями, призначений для організації спільної роботи з документами і файлами всередині підприємства. З його допомогою користувачі можуть спілкуватися один з одним, створювати публічні та приватні канали, обмінюватися файлами і мультимедійним контентом, брати участь у групових дискусіях і проводити відеоконференції.

Відмітними особливостями продукту є система розмежування прав доступу, що дозволяє формувати список контактів для кожного співробітника компанії в залежності від займаної ним посади і кола осіб, з якими йому необхідно спілкуватися по роботі, підтримка засобів шифрування трафіку, а також інтеграція з популярними соціальними мережами і сервісами.

Окремої згадки заслуговує платформа розробки FlockOS, надає організаціям можливість створювати додатки і боти для Flock і публікувати їх у загальнодоступному онлайн-маркеті Flock App Store. Наявність відкритого API-інтерфейсу дозволяє вбудувати IM-клієнт системи документообігу сторонніх розробників.

«Flock постійно націлений на підвищення продуктивності команд і організацій по всьому світу. Дослідження та опитування в Росії показують, що більше 80% фахівців і команд віддають перевагу програмне забезпечення рідною мовою. Ми відразу поставили пріоритетне завдання розробити багатомовну підтримку для користувачів у Росії. Нещодавно ми представили підтримку на іспанською та португальською і тепер раді розширити список доступних мов, запустивши наше додаток російською», — зазначив Бхавин Туракхия (Bhavin Turakhia), генеральний директор і засновник Flock.

Інформаційно-комунікаційний сервіс Flock доступний для платформ Windows, macOS, Linux, Android, iOS, а також представлений у вигляді запускається в будь-якому браузері веб-клієнта. Рішення безкоштовно для необмеженої кількості користувачів і пропонує преміум-тариф за $3 на місяць за одного користувача, забезпечуючи доступ до розширеного дискового простору і додаткових функцій. В якості першого знайомства з додатком Flock пропонує російським компаніям свій преміальний тариф абсолютно безкоштовно протягом наступних шести місяців.

Оставить ответ