Краща безкоштовна програма для розпізнавання текстів ABBYY FineReader

размещено в: Новости | 0
Краща безкоштовна програма для розпізнавання текстів ABBYY FineReader
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Для того щоб збільшити функціонал і поліпшити роботу з комп’ютером є безліч програм, які можна завантажити на ПК безкоштовно і за певну плату.

Для розпізнавання текстів існує комп’ютерна програма під назвою ABBYY FineReader, яка призначена для редагування відсканованих документів в певні формати. Крім звичайних документів ABBYY FineReader конвертує зображення, цифрові фотографія і PDF-документи. Для того щоб завантажити на свій ПК цю програму безкоштовно потрібно перейти на сайт, що пропонує безліч комп’ютерних програм для скачування.

На сторінках таких сайтів пропонуються антивірусні програми, графічні, текстові, мультимедійні та інші системи. Що стосується ABBYY FineReaderа, то її незаперечною перевагою є висока швидкість і точність розпізнавання відсканованих текстів і документів.

Така система оптичної ідентифікації швидко і точно розпізнає і щільно зберігає вихідні дані документа, включаючи картинки, кольорові зображення і навіть фотографії. Програма має технологію адаптивного розпізнавання файлів, завдяки якій документи розпізнаються і аналізуються не частково, а повністю. Таким чином, на екрані комп’ютера виходить ідентичний отсканированному файлу документ.

У результаті відновлюється вихідний вид документа, включаючи адреси електронної пошти, форматування, колонтитули, номери сторінок і інші дані. Плюс до всього, програма точно ідентифікує тексти, написані на одному із запропонованих 186 мовами: тайська, японська, іврит, корейська і так далі. Розпізнавання мови досягається завдяки тому, що у програму вбудована функція для його автоматичного визначення.

Вихідний документ розпізнається аж до розміток, виносок, списків і так далі. До численних особливостей цієї програми відносять невелику ступінь чутливості до здатності ідентифікувати текстові документи і дефектів друку. Також тексти розпізнаються, не залежно від шрифту, яким вони були надруковані. Відсканований документ за допомогою цієї програми можна зберегти в будь-якому форматі, після чого передати його для подальшої обробки в інші додатки.

Оставить ответ