Кращий торрент-клієнт для OS X і Linux вийшов на Windows

размещено в: Новости | 0
Кращий торрент-клієнт для OS X і Linux вийшов на Windows
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Найпопулярніша на комп’ютерах Apple і Linux-системах програма для скачування торрентів – Transmission – стала доступна і для Windows. Безкоштовний клієнт відрізняється невеликим розміром, високою швидкістю роботи і відсутністю реклами.

Скріншот Transmission для Windows

Версії Transmission для Linux і OS X існують вже більше десяти років, програма є одним з найстаріших і найбільш широко використовуваних на цих платформах рішень для скачування торрентів. Тепер встановити її можна й на комп’ютер з Windows. Раніше Windows-версії Transmission вже існували, але розроблялися ентузіастами і не мали офіційної підтримки.

Читайте також: The Pirate Bay дозволив дивитися торренти без скачування

Windows-версія Transmission практично не відрізняється від версії для Mac і Linux – той же мінімалістичний інтерфейс та всі необхідні для роботи з торрентами функції. Поки що дистрибутив доступний лише в репозиторії – файли transmission–2.92-x64.msi і transmission–2.92-x86.msi для 64-бітних і 32-бітових систем, відповідно. На офіційний сайт посилання на них додадуть, коли буде готова наступна, більш стабільна версія для Windows.

Джерело: TorrentFreak

Оставить ответ