«Лабораторія Касперського» оновила комплексне рішення для захисту віртуальних середовищ

размещено в: Новости | 0
«Лабораторія Касперського» оновила комплексне рішення для захисту віртуальних середовищ
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

«Лабораторія Касперського» представила оновлену версію рішення Kaspersky Security для віртуальних середовищ | Захист без агента.

Ключовою особливістю продукту стала підтримка платформи віртуалізації VMware NSX.

Програмний комплекс «Лабораторії Касперського» використовує технології захисту без агента, оперативно розгортається без необхідності перезавантажувати віртуальну машину і гіпервізор в процесі установки. Продукт розпізнає і запобігає мережеві вторгнення (IDS/IPS), складні загрози та вразливості нульового дня на всіх віртуальних машин VMware NSX.

Завдяки новим функціям захист від кібер-загроз в режимі реального часу тепер забезпечується не тільки на підключених, але і на вимкнених віртуальних машинах — таким чином однаковий рівень інформаційної безпеки підтримується у всій віртуальної інфраструктури підприємства.

«Продуктивність та безпека віртуальних середовищ являють собою дилему для IT-фахівців з тих пір, як віртуалізація початку «завойовувати» корпоративний сектор. Наша співпраця з VMware дозволило вирішити цю задачу без будь-яких «жертв» з обох сторін, — говорить керівник напрямку захисту ЦОД і хмарних середовищ «Лабораторії Касперського» Віталій Мзоков. — Оновлене рішення Kaspersky Security для віртуальних середовищ забезпечує високий рівень кібербезпеки віртуальної інфраструктури і не має практично ніякого впливу на продуктивність платформи VMware NSX.

У підсумку ті засоби захисту, які ми тепер пропонуємо для VMware NSX і VMware vShield Endpoint, дозволяють ІТ-персоналу вирішувати будь-які завдання по забезпеченню безпеки віртуальних машин і мереж».

Оставить ответ