Легендарний ПК ZX Spectrum відродять у вигляді кишенькової приставки

размещено в: Новости | 0
Легендарний ПК ZX Spectrum відродять у вигляді кишенькової приставки
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Британська компанія Retro Computers, яка в минулому році поставила собі мету випустити сучасну міні-версію класичного комп’ютера ZX Spectrum і була успішно профінансована на Indiegogo, повернулася на краудфандинговую майданчик. В цей раз стартап хоче зібрати гроші на виробництво кишенькової ігрової приставки за мотивами самого популярного в Європі ПК в 1980-х.

На відміну від попереднього пристрою Retro Computers, нову консоль необов’язково підключати до телевізора. Sinclair ZX Spectrum Vega+ Console володіє вбудованим РК-дисплеєм, кнопками регулювання гучності і microSD-слотом для розширення пам’яті. Рік Дікінсон, визначив вигляд ZX 80, ZX 81 і ZX Spectrum, спробував передати дух оригінальної ПК в дизайні приставки, однак вона вийшла трохи схожою на PlayStation Vita.

 

На відміну від Vita, на Vega+ буде предзагружена тисяча ігор, а сама консоль буде сумісна з ретро-іграми, розробленими для ZX Spectrum, яких налічується понад 14 тисяч.

Retro Computers поставила собі завдання залучити 100 тисяч фунтів стерлінгів (близько $144 тисяч) і вже виконала її на 38%. До закінчення кампанії на Indiegogo залишається ще майже місяць.

Найбільш доступну модель Vega+ можна замовити за 100 фунтів. Як очікується, постачання консолі почнуться у вересні.

Джерело: Indiegogo

Оставить ответ