LG HOM-BOT: домашній робот-пилосос з доповненою реальністю

размещено в: Новости | 0
LG HOM-BOT: домашній робот-пилосос з доповненою реальністю
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія LG анонсувала самоврядний робот-пилосос HOM-BOT Turbo+ з функціями вакуумного чищення, доповненої реальності і стеження за будинком у відсутність господаря. Новинку зможуть побачити відвідувачі міжнародної виставки споживчої електроніки Consumer Electronics Show (CES) 2016, яка пройде з 6 по 9 січня з Лас-Вегасі.

HOM-BOT Turbo+, сказали в LG, — це перший в світі “розумний” пилосос з підтримкою технологій доповненої реальності, які вплітають елементи віртуального світу в реальний. Домашній робот обладнаний трьома камерами, які дозволяють йому складати карти приміщень (функція Home-Joy).

Після того як пристрій зробить знімки, воно перешле їх користувачеві, а той, відкривши мобільний додаток, вкаже на місця в квартирі, що вимагають більш ретельного чищення. Отримавши інструкції, HOM-BOT Turbo+ відправиться в конкретну точку і почне прибирання.

Ще одна інноваційна функція (Home-View) дозволяє приладу виконувати роль пересувний камери безпеки. За допомогою програми на смартфоні користувач може підключитися до камер пилососа, спостерігати за процесом чищення і тим, що відбувається в будинку. А якщо HOM-BOT Turbo+ помітить рух, він зможе зробити фотографії і відправити їх господареві.

Крім побутових приладів, LG привезе на CES 2016 кілька 4K-моніторів, а також суперлегкий ноутбук Gram 15 — “найлегший у світі лептоп з екраном 15,6 дюйма”, стверджують у компанії. Апарат важить близько 980 грамів — майже вдвічі менше свого основного конкурента Dell XPS 15 (1,8 кг).

Джерело: прес-реліз LG

Оставить ответ