LG і Volkswagen примирять “розумний будинок” з автомобілями

размещено в: Новости | 0
LG і Volkswagen примирять “розумний будинок” з автомобілями
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Німецький автоконцерн Volkswagen і один з найбільших виробників побутової електроніки, корейська компанія LG анонсували спільний проект з Інтернету речей. Мова йде про розробку платформи для “підключеного” автомобіля, яка могла б “спілкуватися” з зовнішніми пристроями — наприклад, освітленням, сигналізацією, а також домашніми приладами.

“Хмарна” платформа, вбудована в інформаційно-розважальну систему, дозволить керувати “розумним” будинком не виходячи з машини. Також водіям запропонують систему оповіщення, яка буде давати їм рекомендації” про різних ситуаціях в режимі реального часу. Як повідомили в LG, нову платформу планується розробити “протягом декількох років”.

Виручка LG від продажу мобільних пристроїв знижується, тому компанія розглядає автомобільну промисловість в якості нового драйвера зростання. В кінці минулого року корейська фірма, наприклад, досягла великого угоди з General Motors про постачання комплектуючих для електромобіля Chevrolet Bolt

Підвищений інтерес до автомобільних розробкам (від софта до “заліза”, включаючи інформаційно-розважальні системи та онлайн-карти, камери для спостереження за навколишньою обстановкою, датчики тощо) виявляють майже всі великі IT-компанії. Зокрема, активно нарощує обсяги наукових досліджень Samsung.

Судячи по патентних заявках, ця компанія цікавиться будь-якими інноваціями, пов’язаних з автомобілями. В активі Samsung числяться такі розробки, як система виявлення водія, який заснув за кермом, прозорий дисплей, який вказує маршрут і відображає інформацію про завантаженість доріг, а також система автоматичного оповіщення про спроби злому автомобіля. А в NVIDIA заявляють, що їх графічні процесори будуть встановлені більш ніж у 30 мільйонів автомобілів протягом найближчих 3-4 років.

Джерело: Reuters

Оставить ответ