LG привезла в Росію новітні телевізори з OLED і SuperUHD-екранами

размещено в: Новости | 0
LG привезла в Росію новітні телевізори з OLED і SuperUHD-екранами
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Корейська LG офіційно представила в Росії телевізійні новинки, на початку року дебютують на CES. Компанія пропонує вітчизняним споживачам як дорогі преміальні OLED-моделі, так і більш доступні рішення.

Саме, мабуть, цікаве пристрій – надтонкий телевізор LG Signature з екраном товщиною 2,5 мм, вбудованим в скляну панель. Дозвіл екрану новинки – 4K, діагональ складає до 77 дюймів. При цьому в асортименті залишили лише одну модель з вигнутим екраном – у компанії говорять, що споживачі сприймають екрани такої форми неоднозначно.

Всі OLED-телевізори LG 2016-го модельного року підтримують відтворення контенту, створеного з використанням підвищують реалістичність і динамічний діапазон зображення технологій HDR10 і Dolby Vision, і, відповідно, мають сертифікати відповідності від Dolby Laboratories і UND Alliance.

У сегменті Super UHD 4K телевізорів компанія LG представила моделі з IPS 4K Quantum дисплеєм, який відрізняється підвищеною точністю передачі кольору і розширеної колірної гамою. Моделі цієї серії володіють більшою глибиною кольору (до мільярда відтінків) і більшою реалістичністю зображення завдяки застосуванню різних світлодіодів з люмінофором. Як і OLED-моделі, телевізори Super UHD 4K від LG підтримують HDR10 і Dolby Vision.

Нові флагманські моделі телевізорів LG 2016 року працюють на вдосконаленій операційній системі webOS 3.0, а їх акустичні системи розроблені в партнерстві з відо приватним виробником висококласної аудіопродукції, компанією harman/kardon.

Джерело: LG

Оставить ответ