Logitech анонсувала геймерську клавіатуру з “розумною” підсвічуванням

размещено в: Новости | 0
Logitech анонсувала геймерську клавіатуру з “розумною” підсвічуванням
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Великий виробник ПК-периферії Logitech анонсував повнорозмірну механічну ігрову клавіатуру G810 Orion Spectrum, оснащаемую механічними перемикачами Romer-G і “розумною” кольоровий підсвічуванням. Новинка “заточена” під потрібні геймерів: як повідомили в компанії, клавіші Romer-G на 40% надійніше і спрацьовують на 25% швидше, ніж звичайні механічні перемикачі Cherry MX.

По центру і периметру кожної кнопки G810 розташована полноспектральная кольорова підсвітка, відображає понад 16,8 мільйона кольорів. У програмі Logitech Gaming Software (LGS) користувачі можуть задати рівень індивідуального налаштування і вибрати для кожної клавіші свій колір підсвічування.

 

На ігровий досвід також впливають мультимедійні клавіші, які дозволяють миттєво включати, виключати або призупиняти відтворення, а також прибирати звук, не виходячи з гри. “Змінювати гучність звуку зручно за допомогою регулятора гучності; крім того, одним натисканням кнопки можна перейти до наступної пісні”, — кажуть у Logitech.

Клавіатура має прогумованим підставою для підвищеної стійкості, а також трьома позиціями нахилу — 0, 4 або 8 градусів. Для підключення G810 потрібно комп’ютер з операційними системами Windows 10, Windows 8.1, Windows 8 або Windows 7 і порт USB 2.0.

Журналісти The Verge, які тестували клавіатуру Logitech протягом декількох днів, назвали її “комфортної і надійної”. Механічні клавіші пристрою забезпечують тихий відгук (тихіше, ніж на моделі G410), а його зовнішній вигляд “більш стриманий і функціональний”.

У Європі продажі новинки почнуться пізніше в цьому місяці за ціною 189 євро. У США G810 буде коштувати трохи дешевше — 159 доларів.

Джерела: блог Logitech, The Verge

Оставить ответ