Logitech випустила професійну ігрову мишу

размещено в: Новости | 0
Logitech випустила професійну ігрову мишу
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Великий виробник периферійних пристроїв Logitech анонсував геймерську миша G900 Chaos Spectrum. Новинка відноситься до професійного розряду: просунутим ігровим оптичним датчиком, кнопками з металевим пружинним механізмом, настроюваної підсвічуванням, а також універсальним дизайном, відповідним для управління як правою, так і лівою рукою.

Новий аксесуар для кіберспортсменів підключається по бездротовому з’єднанню (радіус — до 10 метрів) з частотою опитування 2,4 ГГц, а час відгуку складає одну мілісекунду. Повна зарядка акумулятора дозволяє безперервно грати протягом 32 годин, при цьому в будь-який момент користувач можна перейти на провідний режим, підключивши входить в комплект кабель. Повністю акумулятор зарядиться за дві години.

“Супермышь” оснащена чуйним оптично датчиком розробки Logitech — PMW3366, що має нульову ступінь згладжування або фільтрації по всьому діапазону дозволу (200-12000 DPI). Ця характеристика забезпечує точність відстеження і плавність пересувань миші. Важить пристрій 107 грамів.

У комплекті з G900 Chaos Spectrum йдуть магнітні накладки на кнопки, які дозволяють поміняти конфігурацію мишки для зручного хвату”. У конструкції пристрою застосовано металевий пружинний механізм, який забезпечує швидке повернення лівої і правої кнопок у вихідне положення.

При бажанні користувачі можуть встановити програму Logitech Gaming Software (для Windows 7 і вище) і налаштувати підсвічування кнопок. Виберіть відтінок з багатющої палітри в 16,8 млн квітів по своєму смаку, встановіть потрібну яскравість підсвічування і включіть динамічні світлові ефекти, наприклад, ефект ‘дихання'”, — сказали в Logitech.

Продажі новинки стартують в квітні. У Росії G900 Chaos Spectrum можна буде купити приблизно за 14 тисяч рублів.

Джерело: прес-служба Logitech

Оставить ответ