Lumix GX85: “бездзеркалка” з функцією 4K-зйомки

размещено в: Новости | 0
Lumix GX85: “бездзеркалка” з функцією 4K-зйомки
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Panasonic представила компактну бездзеркальну камеру Lumix GX85, оснащаемую змінною оптикою стандарту Micro Four Thirds, 16-мегапіксельним сенсором Live MOS і процесором Venus Engine. Перевага новинки полягає в тому, що вона здатна вести зйомку відео у форматі Ultra HD (3849х2160 пікселів) зі швидкістю 24 і 30 кадрів в секунду.

Ролики Full HD фотоапарат пише зі швидкістю 60 к/с, а серійну фотозйомку здатний виконувати на швидкості до 8 к/с. Серед інших характеристик числяться 49-точкова система автофокусування, 5-осьова система стабілізації зображення і 3-дюймовий поворотний екран. Світлочутливість Lumix GX85 (ISO) лежить в межах 100-25 600 одиниць.

Електронний видеоискатель, привабливий дизайн, швидка 4K-зйомка роблять новинку Panasonic відмінним вибором для фотографів-ентузіастів і мандрівників, пише Лої Грунін з CNET. До того ж, ціна “бездзеркалка” цілком доступна — вона буде продаватися в травні за ціною $800 в комплекті з об’єктивом. Крім того, нова модель володіє вбудованим модулем Wi-Fi, який забезпечує бездротове з’єднання з мобільними пристроєм без пароля для обміну відзнятим матеріалом.

До головного недоліку Lumix GX85 журналістка віднесла слабку батарею, якої вистачить всього на 290 знімків — дуже мало навіть за стандартами ILC. Також поки неясно, наскільки чітким виявиться фотодатчик, т. к. це перший 16-мп сенсор Micro Four Thirds без АА-фільтра низьких частот). Крім того, сказала Грунін, потенційні покупці “бездзеркалки” Panasonic напевно б воліли відкидний дисплей для зйомки сэлфи і групових фотографій.

Джерело: CNET

Оставить ответ