“Люксові” смарт-годинник HP коштують дешевше Apple Watch

размещено в: Новости | 0
“Люксові” смарт-годинник HP коштують дешевше Apple Watch
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Hewlett-Packard представила чергову новинку, розроблену в рамках програми співпраці з великими брендами Engineered by HP. “Розумні” годинник Isaac Mizrahi Smartwatch виглядають дуже стильно, проте їх функції, як і інших пристроїв з цієї серії, сильно обмежені.

Гаджет здатний надсилати тільки основні повідомлення зі смартфона (дзвінки, СМС та події в календарі) і відстежувати фізичну активність людини. Розроблений за участю американського дизайнера і телеведучого Айзека Мізрахі апарат, спрямований на жіночу аудиторію, оснащується компактним сенсорним екраном і вологозахищений корпусом, прикрашених кристалами Сваровскі.

Акумулятора Isaac Mizrahi Smartwatch, сказали у HP, вистачить на п’ять діб. Підключити смарт-годинник можна до “айфонам” (iOS 8+) і Android-пристроїв (4.4+).

Раніше в рамках програми Engineered by HP вийшли годинник Bold Motion від швейцарської компанії Movado (“розумними” функціями їх забезпечують електропривод з тактильною віддачею і крихітні синьо-білі світлодіоди, розташовані уздовж внутрішнього краю), а також модель від рітейлера Gilt, вигляд якої створив Майкл Бастіан, фешн-дизайнер чоловічого одягу та засновник однойменного модного будинку. При цьому Isaac Mizrahi Smartwatch — найдешевші години в серії. У США їх можна купити за 249 доларів.

HP і Мізрахі — далеко не перші партнери, які вирішили присвятити надеваемую електроніку виключно жінкам. В 2014 році, наприклад, компанія Intel випустила “елітний” фітнес-браслет MICA, розроблені за участю фешн-дизайнерів Керол Лім і Умберто Леон з Opening Ceremony. Також жіночі смарт-годинник Huawei анонсувала на недавно минулій виставці CES 2016.

Джерело: HP.com

Оставить ответ