Mail.Ru назвала “інформаційним вкиданням” повідомлення про крадіжки акаунтів

размещено в: Новости | 0
Mail.Ru назвала “інформаційним вкиданням” повідомлення про крадіжки акаунтів
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Інтернет-холдинг Mail.Ru Group назвав “інформаційним вкиданням” повідомлення про крадіжку 57 мільйонів логінів і паролів від акаунтів поштової служби Mail.ru. Як з’ясувала компанія в результаті власного розслідування, база засновника і директора з інформаційної безпеки Hold Security Алекса Холдена “неактуальна на 99,9%”.

Вивчивши фрагмент бази, наданої Холденом, інженери компанії прийшли до висновку, що 99,982% облікових записів сервісу Пошта Mail.Ru” невалидны. Фахівці припустили, що база могла бути складена з фрагментів численних старих баз логінів-паролів від злому різних онлайн-сервісів, де юзери використовували в якості логіна свою електронну пошту”.

“Це змушує припустити, що цей звіт — грамотний інформаційний вкидання, спрямований на привернення уваги до бізнесу Холдена в області надання послуг з кібербезпеки”, — прокоментували ситуацію в Mail.Ru Group. Робочими, сказали представники компанії, в проаналізованому фрагменті могли бути тільки 0,018% пар логінів-паролів. Власники цих ящиків вже отримали повідомлення про необхідність змінити пароль.

Про витік бази даних, що містить дані про акаунтах Mail.ru, Gmail, Yahoo Mail і Hotmail, Холден повідомив кілька днів тому. За словами експерта, великий масив даних йому передав підліток на одному з російських інтернет-форумів.

Джерело: прес-реліз Mail.Ru Group

Оставить ответ