Mail.Ru випустила “Prisma для відео”

размещено в: Новости | 0
Mail.Ru випустила “Prisma для відео”
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Інтернет-концерн Mail.Ru Group, за участю якого напередодні був випущений аналог фотопрограми Prisma, анонсував нову програму — Artisto. Вона також задіє технології глибоких нейронних мереж і штучного інтелекту, але призначена для “арт-обробки відео, а не статичних зображень.

Як повідомила у Facebook віце-президент компанії Ганна Артамонова, додаток було розроблено всього за вісім днів. “Штука поки сира, зроблена на особистому ентузіазмі та колінах групи фахівців з машин лернингу і співчуваючих. Практично пруф оф концепт. Тому не судіть строго, краще побудьте бета-тестерами”, — написала вона.

Читайте також: Читайте також: Російське додаток на льоту стилізує фото під шедеври мистецтва

“Насолоджуйтесь суперэффектами, які колись були доступні тільки DreamWorks, Pixar, Disney та іншим відомим студіям! Погляньте на світ очима Ван Гога, Далі, Пікассо та інших видатних художників! Просто зніміть відео і накладіть фільтр. Використовуйте класні фільтри, як в Prisma, Patrick, Picasso, Mosaic, Neural Art і багатьох інших”, — сказано в описі додатка.

Поки що Artisto доступна тільки на Android-пристроях. Реліз iOS-версії очікується незабаром.

Artisto — вже друга за два дні програма Mail.Ru для обробки користувальницького медіаконтенту з допомогою нейромереж. Напередодні команда незалежних розробників при підтримці соціальної мережі “ВКонтакте” (належить холдингу) випустила для “айфонів” і Android-пристроїв Vinci, конкурента Prisma.

Новинка також накладає на зображення арт-фільтри, роблячи їх схожими на полотна відомого художника. У Vinci доступно більше 10 фотоефектів: “Масло”, “Готика”, “Містик”, “Крим” і т. д. Нові фільтри будуть додаватися автоматично. Якщо експеримент визнають вдалим, інструменти для стилізації фотографій можуть з’явитися і в мобільних додатках “ВКонтакте”.

Що цікаво, Mail.Ru також є інвестором Prisma (його співзасновник Олексій Моїсеєнко — колишній співробітник компанії). Офіційно обсяг інвестицій не розкривався. За деякими даними, холдингу належить 10-25%, а весь проект оцінюється від $10 млн до декількох десятків мільйонів доларів.

Джерела: Artisto (Google Play), Ганна Артамонова (Facebook)

Оставить ответ